Piegāde


Piegāde

Pēc pavadzīmes saņemšanas ar Tevi sazināsies Prologs darbinieks, lai vienotos par ērtāko saņemšanas veidu jebkurā Latvijas vietā. Piegādes izcenojumi Latvijā ar jebkuru no piegādes veidiem: 5,00 EUR

Piegādes opcijas:

Piegāde uz Omniva pakomātu. Piegāde uz Omniva pakomātu ir iespējama tikai gadījumā, ja veic priekšapmaksu. Apstiprinot pasūtījumu, izvēlies sev tuvāko pakomātu. Īsziņā uz norādīto telefonu saņemsi pakomāta atvēršanas kodu. Sūtījums pakomātā glabājas 7 dienas. Ja neizņemsi sūtījumu līdz glabāšanas termiņa beigām, tas atgriezīsies Prolong noliktavā.

Piegāde uz DPD Pickup punktiem. Piegāde uz kādu no DPD Pickup punktiem ir iespējama tikai gadījumā, ja veic priekšapmaksu. Apstiprinot pasūtījumu, izvēlies sev tuvāko pakomātu. Īsziņā uz norādīto telefonu saņemsi pakomāta atvēršanas kodu. Sūtījums pakomātā glabājas 7 dienas. Ja neizņemsi sūtījumu līdz glabāšanas termiņa beigām, tas atgriezīsies Prolong noliktavā.

Piegāde uz Latvijas pasta nodaļu. Pasūtītā prece tiks piegādāta uz Tev tuvāko pasta nodaļu. Kad sūtījums būs pienācis pasta nodaļā,  saņemsi paziņojumu SMS vai papīra formātā. Sūtījuma glabāšanas laiks – viens mēnesis, skaitot no tā saņemšanas dienas pasta nodaļā. Maksa par sūtījumu glabāšanu pasta nodaļā virs 11 diennaktīm – saskaņā ar AS Latvijas pasts cenrādi.

Piegāde uz vēlamo adresi ar kurjeru. Lai kurjers varētu piegādāt sūtījumu, noformējot pasūtījumu, obligāti pievieno sava tālruņa numuru. Tiklīdz sūtījums būs pienācis, ar Tevi sazināsies kurjers, lai vienotos par piegādes laiku. Ja piegādi īstenot nebūs iespējams, sūtījums tiks nosūtīs uz tuvāko pasta nodaļu. Tev tiks nosūtīts paziņojumu par sūtījuma pienākšanu, uz kuru pamatojoties varēsi to saņemt sūtījuma paziņojumā norādītajā pasta nodaļā.

UZMANĪBU! Saņemot pasūtījuma apstiprinājumu, lūdzam rūpīgi pārbaudīt visu informāciju. Saņemšanas adreses vai piegādes veida maiņa pēc sūtījuma izsūtīšanas ir maksas pakalpojums (maksa par piegādi atkarīga no jaunā izvēlētā piegādes veida). Ja pasūtītās preces nav iespējams izsūtīt no noliktavas vienā sūtījumā, tās tiks izsūtītas vairākos sūtījumos, bet pasta izdevumi tiks iekasēti tikai vienu reizi. Izvēloties sūtījuma piegādi ar kurjeru, preces tiek piegādātas tikai līdz ēkas ārdurvīm. Tādēļ lūdzam parūpēties par preces tālāko piegādi (piemēram, uznešanu dzīvoklī) pašiem.

Piegāde ārpus Latvijas. Sūtījumi tiek piegādāti uz noteiktām Eiropas Savienības (ES) valstīm. Diemžēl mēs nevaram nodrošināt piegādi ES valstīm, kas nav norādītas valstu izvēlnē, kā arī uz valstīm ārpus ES.

Cik ilga ir piegāde? Kad pasūtījums būs izpildīts, Tu saņemsi paziņojumu ar paredzamo piegādes datumu, piegāde Latvijā, Lietuvā, Igaunijā ir 5-8 darba dienas, uz pārējām ES dalībvalstīm 8-14 darba dienas. Lietotāja kontā ir iespējams pārbaudīt sava pasūtījuma statusu. Lūdzam ņemt vērā, ka mēs darām visu iespējamo, lai piegādātu pirkumu paredzētajā laika periodā, tomēr nosūtīšanas un piegādes laiki ir tikai aptuveni aprēķini un tie netiek garantēti.

Svarīgi!

Pircēja pienākums, saņemot preci, ir vizuāli novērtēt preces ārējo iepakojumu kurjera klātbūtnē, kā arī to, vai nav redzami iepakojuma vai preces vizuāli defekti, pirms pavadzīmes parakstīšanas. Pircējam ir tiesības atteikties pieņemt preci, ja tiek atklāti defekti. Par minēto faktu nepieciešams nekavējoties informēt pārdevēju, lai veiktu bojātās preces maiņu.

* Brīvdienās un svētku dienās piegāde nenotiek!

Sazinies ar Prolong pārstāvi, ja neatrodi iespēju nokomplektēt pasūtījumu mājaslapā www.prolong.lv vai neesi drošs par standarta iegādes iespēju atbilstību Tavām prasībām. 

Produktu atgriešana

Pasūtījumā iekļauto produktu/-s iespējams atgriezt un apmainīt pret jaunu, ja:

  • tās iepakojums ir ticis bojāts;
  • tas neatbilst izvēlētā produkta izskatam un/vai aprakstam;
  • tas nav ticis atvērts, sazinoties ar Prolong pārstāvi, uzreiz pēc šāda fakta konstatēšanas.

Interneta veikala www.prolong.lv iegādātas preces, saskaņā ar LR MK noteikumiem „Noteikumi par distances līgumu” 19. punktu patērētājs* var atgriezt 14 dienu laikā no preces saņemšanas brīža. Taču LR Patērētāju aizsardzības likuma 12.panta vienpadsmitā daļa nosaka: “Patērētājs ir atbildīgs par preces vērtības samazināšanos, ja prece izmantota citā nolūkā, nevis preces rakstura, īpašību un darbības noskaidrošanai.” Lūdzam ņemt vērā – atteikuma tiesību izmantošanas termiņā patērētājam ir tiesības preci lietot tik daudz, cik tas ir nepieciešams preces pārbaudei (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā). Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, patērētājs ir atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces pārbaudes nolūkam paredzēto un, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos. SIA “X Solutions” patur tiesības celt prasību pret patērētāju civilprasību tiesā, lai piedzītu nodarītos zaudējumus, kas saistīti ar preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos, tai skaitā gadījumos, ja prece netiek atgriezta tās oriģinālajā iepakojumā, ir saskatāmas nevērīgas lietošanas pēdas, piemēram, skrāpējumi un tamlīdzīgi defekti. Gadījumos, kad ar preci iespējams iepazīties, tikai saplēšot vai kā citādi sabojājot preces oriģinālo iepakojumu, iepakojuma bojājums netiek ņemts par pamatu civilprasības celšanai pret patērētāju. Gadījumos, kad ar preci iespējams iepazīties, tikai saplēšot vai kā citādi sabojājot preces oriģinālo iepakojumu, iepakojuma bojājums netiek ņemts par pamatu civilprasības celšanai pret patērētāju. Tomēr lūdzam patērētāju saglabāt preces iepakojumu un to atgriezt kopā ar preci, tā kā uz šī iepakojuma ir norādīts preces sērijas numurs.

Lai atteikuma tiesību izmantošana noritētu ātrāk, lūdzam šāda veida preču iepakojumu atvērt pēc iespējas rūpīgāk. Lai izmantotu atteikuma tiesības, lūdzam sazināties ar SIA “X Solutions”, izmantojot tālruni +371 29117 845 vai e-pastu info@prolong.augudraugi.lv. Naudas atgriešanai lūgums rakstiski aizpildīt atteikuma veidlapu un nogādāt to pakalpojumu sniedzējam ar e-pasta starpniecību.

Iemaksātā summa par preci tiks atgriezta atteikumu tiesību izmantošanas gadījumā norādītājā norēķinu kontā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no paziņojuma „Par atteikuma tiesību izmantošanu” saņemšanas dienas.

Par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā (tajā skaitā, iepakojuma pilnīgu un nevainojamu saglabāšanu) atbildīgais ir Patērētājs. Precei, kas tiks atgriezta, jābūt pilnā komplektā (jābūt visiem piederumiem, kas bija iepakojumā).

Naudas atmaksas politika, atgriežot preci

30 dienu naudas atmaksas periods. Ja izlem, ka pasūtītais produkts nav tas, ko vēlējies, un produkts (vai tā iepakojums) vēl nav atvērts, pēc Tavas izvēles iespējams atgriezt naudu vai apmainīt produktu, kas līdzvērtīgs cenai par jau samaksāto produktu.

Produktu atgriešana vai apmaiņa, ja produkts nav lietots vai atvērts

Tev ir tiesības 30 dienu laikā no produktu pasūtīšanas atgriezt mums to atpakaļ, ja iepakojums vel nav atvērts. Pēc Tavas izvēles mēs varam Tev atgriezt naudu vai apmainīt produktu/-s, kas līdzvērtīgi cenai, ko samaksāji par bojāto preci. Lai atgrieztu produktu/-s, sazinies ar mums, izmantojot e-pastu info@prolong.augudraugi.lv. Galvenais e-pastā norādīt pasūtījuma numuru un atgriešanas iemeslu. Tev tiks nosūtīta atbilde ar apstiprinājumu, ka esam saņēmuši Tavu e-pastu, un nosūtīsim preču atgriešanas veidlapu un atgriešanas procesa numuru.

Atceries! Tev būs jāsedz visi izdevumi, kas saistīti ar preces/-ču atgriešanu, kā arī jāuzņemas pārvadājuma risks. Preču atgriešana tik noorganizēta tā, lai izmaksātu ne dārgāk kā standarta piegādes izmaksas. Saņemot Tavu sūtījumu, sazināsimies par produkta maiņu vai naudas atgriešanu.

Nepareizs, bojāts produkts? Trūkst produkta?

Mēs ļoti atvainojamies, ja esam pieļāvuši kļūdu. Gadījumā, ja esi saņēmis nepareizu vai bojātu produktu vai arī atradis citu kļūdu pasūtījumā, lūdzu, sazinies ar mums, izmantojot tālruni +371 29117845 vai e-pastu info@prolong.augudraugi.lv. Mēs labosim šo kļūdu, cik vien ātri iespējams, un Tu saņemsi īsto preci bez papildu samaksas.

Ja prece tika iegādāta kampaņas laikā kopā ar kādu citu preci, būs jāatgriež visas iekļautās preces.

* Patērētājs — fiziskā persona, kas izsaka vēlēšanos iegādāties, iegādājas vai varētu iegādāties vai izmantot preci vai pakalpojumu nolūkam, kurš nav saistīts ar tās saimniecisko vai profesionālo darbību.