Gatis Irbe par Prolong produktiem

Nodarbošanās – autoremonts
Hobijs – motokross ar kvadracikliem – “Country Cross”

Es vienmēr esmu lietojis labākās eļļas, tāpēc, kad uzzināju par “Prolong” eļļas piedevām biju noskaņots skeptiski. Tomēr nolēmu pamēģināt pēc tam, kad noskatījos testu, kā eļļas piedeva iedarbojas uz eļļām, kuras izmantoju. 

Tagad “Prolong” produktus lietoju visur. Piemēram:

SPL100 – buksēs, šarnīros, ķēdēs (bez blīvslēgiem), trosītēs. Varētu teikt, kur ir nepieciešams kaut ko sasmērēt, tur SPL 100 tiek pielietots. Kādreiz biju kartingu mehāniķis Kristapam Mēteram. Ja varētu pagriezt laiku atpakaļ un atkal nodarboties ar kartingiem, noteikti izmantotu SPL100 kartinga ķēdes eļļošanai, neko citu. Servisā pārsvarā apkalpoju mašīnas, kas ir vecākas par pieciem gadiem, līdz ar to nākas atskrūvēt ļoti daudz sarūsējušu skrūvju, un SPL100 tam noder ideāli. Pie mums SPL100 ir iesaukts par “brīnumsmēri”.

AFMT  izmantoju kvadracikla motorā, amortizatoros, ātrumkārbā, pieleju benzīnam (lai saeļļotu sūkni un sprauslu). Ikreiz, pielietojot šo produktu, ir jūtams rezultāts –  uzlabojas gaitas īpašības un pieaug jauda. Servisā, kad mašīnai tiek mainītas eļļas, piedāvāju pievienot AFMT. Reiz kāds klients piekrita izmēģināt “Prolong” smagajai  automašīnai “Scania”. Pievienojām AFMT tiltā, kārbā un motorā – 26 tonnu smagajai mašīnai jābrauc pa Norvēģijas kalniem. Kad mašīna bija jauna, patēriņš bijis 31 l, vēlāk degvielas patēriņš bija pieaudzis. Pēc AFMT pieliešanas – nezūdoša jauda, patēriņš samazinājās no 35 l uz 31l.

Dīzeļmotora sistēmas tīrītājs. Bieži nākas labot dīzeļmotorus un augstspiediena sūkņus. Tādos gadījumos ļoti noder „Diesel treatment”. To izmantoju, ja nekvalitatīvas degvielas dēļ ir aizsērējis smidzinātājs vai sūknis. Mašīnai, kas parasti tiek pie mums atvilkta, nomainām degvielas filtru un lielā koncentrācijā pielejam “Diesel treatment”, tad iedarbinām, ļaujam motoram kādu laiku darboties,  un mašīna atkal brauc. Protams, katra situācija ir jāizvērtē atsevišķi.

Kādreiz izmantojām dažādus eļļošanas produktus, tagad pie mums var atrast tikai “Prolong” produktus. Sliktas atsauksmes līdz šim neesmu dzirdējis. Visiem draugiem iesaku lietot “Prolong” produktus!