Biežāk uzdotie jautājumi

Kāpēc vajadzētu lietot «Prolong Engine Treatment»?

«Prolong Engine Treatment» efektīvi samazina motora berzi un pārkaršanu ar progresīvas tehnoloģijas palīdzību. Automobilis ir nozīmīgs kapitālieguldījums, un ir svarīgi darīt visu iespējamo, lai aizsargātu motoru un uzturētu tā maksimāli efektīvu darbību.

Kādā ziņā «Prolong Engine Treatment» atšķiras no citiem produktiem?

«Prolong» sistēma pārstāv progresīvu spiedieneļļošanas tehnoloģiju, kādas nav nevienā citā analogā apstrādes produktā. Patentētais metāla pretberzes apstrādes sastāvs sniedz pārliecību, ka produkts apmierina izvirzītās prasības. Atšķirībā no citiem tirgū piedāvātajiem motoru apstrādes līdzekļiem «Prolong Engine Treatment» nesatur nevienu no tādām cietas vielas daļiņām kā PTFE polimēri, molibdēns, cinks, varš vai grafīts.

Kāda ir rūpniecisko eļļas piedevu un «Prolong Engine Treatment» atšķirība?

«Prolong» ir krietni efektīvāks līdzeklis par parastajām eļļas piedevām. Patentētā sastāva (AFMT™) molekulas savstarpējā mijiedarbībā ar motora metāla virsmu, ķīmiski sasaistoties, rada izturības ziņā unikālu pretestību un līdz minimumam samazina berzi un karstuma iedarbību. Vienkāršāk sakot, notiek savienošanās ar metālu, veidojot aizsargslāni.

Vai «Prolong» var izmantot jebkuram motoram?

«Prolong» ir drošs un vienlīdz efektīvs līdzeklis jauniem un lietotiem, benzīna un dīzeļdegvielas motoriem. Produktu var izmantot arī rotora un divtaktu motoriem. «Prolong» ir bezatlikumu naftas produkts, kas ir īpaši nepieciešams vietās, kur ir kritiski svarīgi tādi faktori kā eļļošanas līdzekļa trūkums un veidojamā skābekļa daudzuma samazināšanās.

Vai ir svarīgi, kāda eļļa tiek lietota?

«Prolong» var izmantot gan ar minerāleļļām, gan sintētiskajām eļļām.

Vai «Prolong» satur kādas cietas vielas?

Nē. «Prolong» nesatur teflonu, molibdēnu, cinku, varu, grafītu vai citas cietas vielas, kas varētu radīt bojājumus vai kaitīgus maisījumus.

Kas ir «Prolong Engine Treatment Booster»?

Produktam «Prolong Booster» (8 oz.) ir tāds pats sastāvs kā «Prolong Engine Treatment» (12oz.), un tas ir vajadzīgs turpmākajai, atkārtotai lietošanai pēc «Prolong Engine Treatment» pirmās izmantošanas. Pēc eļļas nomaiņas atliek tikai pievienot «Prolong». «Prolong Engine Treatment Booster» iepakojuma lielums dod iespēju ietaupīt naudu un pastiprina motora aizsardzību, nodrošinot maksimālu efektivitāti.

Vai «Prolong» var izmantot arī motocikliem?

Jā, jālieto 10% «Prolong» no kopējā motora eļļas tilpuma. Ja ir tā dēvētais mitrais sajūgs un/vai eļļu lieto gan motors, gan transmisija, nepieciešams izmantot 5% no kopējā tilpuma.

Vai «Prolong» var izmantot divtaktu motorā?

Jā, jāpievieno eļļā 10% no kopējā tilpuma, pēc tam jāsamaisa ar benzīnu. Šis pats maisījums lietojams visām eļļas iesmidzināšanas sistēmām.

Kāpēc vajadzētu izmantot «Prolong Transmission Treatment»?

Automātisko vai standarta, mehānisko transmisiju problēmu risināšana ir viena no visdārgākajām autoremonta nozarē. «Prolong Transmission Treatment» ietver patentēto metāla pretberzes apstrādi (AFMT™). Transmisijas šķidrumā vai transmisijas eļļā pievienotais «Prolong» līdzeklis veido aizsargslāni, kas sastāv no molekulām uz visas transmisijas metāla virsmas. Metālu berzes rezultātā radies ārkārtīgi augstais spiediens, sajūga un mehāniskās berzes izraisītā sakaršana manāmi samazinās, veicinot vieglu pārslēgšanu un optimizējot lietderības koeficientu.

Vai «Prolong» līdzeklis ir saderīgs ar automātiskās transmisijas blīvēm un blīvslēgiem?

Jā, «Prolong» droši var izmantot automātiskajā transmisijā.

Vai «Prolong Transmission Treatment» nepalēninās sajūga darbību?

Nē. Unikālais sastāvs netraucē sajūga darbu. Atsevišķos gadījumos uz sajūga diska uzlikām veidojas nopulēta virsma, kas var palēnināt sajūga darbu. «Prolong Transmission Treatment» lietošana palīdz attīrīt nopulēto virsmu un citus lipīgus veidojumus, uzlabojot ekspluatācijas īpašības.

Vai produkts «Prolong Transmission Treatment» ir saderīgs ar visiem transmisijas šķidrumiem?

Jā, «Prolong Transmission Treatment» var lietot ar visu tipu un standartu sintētiskajiem transmisijas šķidrumiem un minerāleļļām.

Cik bieži vajadzētu izmantot «Prolong Transmission Treatment»?

Pirmā lietošanas reize var būt jebkurā laikā. Taču produktu ērtāk lietot tad, kad tiek mainīts transmisijas šķidrums. Pēc pirmās lietošanas transmisijā «Prolong» produkta nomaiņa nav nepieciešama tikmēr, kamēr netiek mainīts šķidrums.

Vai «Prolong Transmission Treatment» pievienošanas gadījumā netiks pārpildīts transmisijas karteris?

Pievienojot «Prolong Transmission Treatment» mehāniskajā transmisijā, jānolej 226,80 g transmisijas eļļas (vai maiņas gadījumā jāielej par 226,80 g mazāk), pēc tam jāielej pudeles saturs (226,80 g = 8oz.). Pievienojot automātiskajai transmisijai, saturu var iepildīt, nesamazinot transmisijas šķidruma tilpumu.

Ar ko ir īpašs līdzeklis «Prolong SPL100® Super Penetrating Lubricant Spray»?

«Prolong SPL100®» spēj daudz vairāk nekā visi citi aerosoli, turklāt daži no tiem vispār nav īsti eļļošanas līdzekļi: daži aizstāj ūdeni, citi ir tikai tīrīšanas līdzekļi. «Prolong SPL100®» attīra, piesūcina, piešķir hidrofobas īpašības, aizsargā virsmu un eļļo metāla mehānismus, izmantojot patentēto AFMT™ (Anti-Friction Metal Treatment – metāla pretberzes apstrāde).

Ar ko ir derīgs līdzeklis «Prolong SPL100® Super Penetrating Lubricant Spray»?

Līdzekli «Prolong SPL100®» raksturo lieliska mehāniskā stabilitāte un ārkārtīgi liela spēja izturēt augstu spiedienu. Tas nodrošina lieliskas hidrofobitātes īpašības, var ļoti labi novērst oksidēšanos un koroziju un pārspēj citas augstas temperatūras ziedes, tādas kā, piemēram, litija komplekss, alumīnija komplekss un daudzas citas poliurīnvielas smērvielas.

Eļļošanas līdzeklim ir ļoti ilga darbība, apbrīnojama attīrīšanas spēja, līdz ar to vienai lietošanas reizei ir vajadzīgs mazāks vielas daudzums.

Kāpēc ir svarīgi izmantot «Prolong Fuel System Cleaner» vai «Prolong Fuel Injector Cleaner»?

Ar laiku degvielas padeves caurulītēs, karburatorā un inžektorā uzkrājas oglekļa nogulsnes un blīvi netīrumi, kas mazina transporta līdzekļa jaudu un pasliktina degvielas ekonomiju. «Prolong Fuel System Cleaner» attīra un palīdz novērst šādu nogulšņu veidošanos. Produkts piešķir degvielai eļļošanas spēju, lai palīdzētu aizsargāt degvielas sūkni, blīvslēgus, blīvējumus un optimizēt degvielas patēriņu. «Prolong Fuel Injector Cleaner» attīra nogulsnes uz inžektora galiem, tādējādi maksimāli optimizējot degvielas iesmidzināšanu un ekonomiju.

Cik bieži jāizmanto degvielas piedeva?

«Prolong Fuel System Cleaner» jālieto ik pēc 5000 km nobraukuma, bet «Prolong Fuel Injector Cleaner» gadījumos, kad ir konstatēts piesārņojums, slika iedarbināšana vai palielināts degvielas patēriņš.

Vai ir svarīgi, kāda benzīna marka tiek lietota?

Nē, «Prolong» degvielas piedevas ir saderīgas ar visām benzīna markām.

Ar ko ir pārāks līdzeklis «Prolong Octane Power Boost»?

«Prolong Octane Power Boost» nodrošina legālu oktānskaitļa palielināšanu un tātad arī motora jaudu pat sūkņa maksimālās darbības līmenī. Tiek nodrošināts augsts lietderības koeficients, lai gan tas pastāvīgi nav nepieciešams.

Kas ir «Prolong Waterless Wash and Shine»?

«Prolong Waterless Wash and Shine» ir revolucionāra automobiļa mazgāšanas un aizsardzības metode. Mazgājot automobili ar vecajiem paņēmieniem un līdzekļiem, vispirms jāsagādā šļūtene, spainis, sūklis un zamšāda. Pēc tam, pēc skalošanas – mazgāšanas – skalošanas – nosusināšanas, process tiek pabeigts. Taču jaunais līdzeklis tikai jāuzsmidzina uz automobiļa virsmas un jānoslauka. Tas ir tik vienkārši! Unikāls sastāvs uz citrusa bāzes viegli šķīdina dažādus netīrumus, bet speciālas eļļojošas vielas sadala netīrumus sīkās daļiņās tā, ka tos var viegli noslaucīt no virsmas, to nebojājot un nesaskrāpējot. Turklāt «Prolong Waterless Wash and Shine» veido uz virsmas aizsargplēvi, kas piešķir spīdumu, it kā tikko būtu uzklāts vasks, un to nespēj neviens parastais līdzeklis.

Vai līdzeklis var saskrāpēt automobiļa virsmu?

Nē. Mazgājot automobili ar parastajiem līdzekļiem, starp sūkli un virsmu ir tikai tīrīšanas līdzeklis un ūdens. Nav nekā, kas aizsargātu virsmu no netīrumu izsmērēšanas, izņemot krāsu… Speciālas eļļojošās vielas jaunajā produktā, kas ir rūpīgi pārbaudītas un izmēģinātas laboratorijā un reālos apstākļos, ir pierādījušas, ka jaunais līdzeklis neskrāpē krāsu. Eļļojošās vielas iesūc un sadala netīrumus, līdz ar to netīrumu noslaucīšanas laikā krāsa netiek saskrāpēta. Produkts «Prolong Waterless Wash and Shine» ir nekaitīgs, un to var izmantot ar visdažādākajām pūkainām lupatām un dvieļiem.

Uz kādām virsmām var izmantot produktu?

Produkts ir izstrādāts lietošanai uz visām automobiļa ārējām virsmām. Tas ir, uz hroma, plastmasas apdares, krāsotas plastmasas, riteņu diskiem, lukturiem un stikla, izņemot riteņus, jo tie satur sveķus. Nav ieteicams izmantot produktu uz vinila virsmām un audumiem.

Cik bieži var izmantot produktu?

Cik vien bieži vēlaties. Produktam nav raksturīga uzkrāšanās, tāpēc tas ir ideāli piemērots lietošanai ik dienas/ik nedēļu.

Kādiem automobiļu tipiem var izmantot produktu?

Produkts ir nekaitīgs gan vecās paaudzes, gan jaunās paaudzes krāsām. Jebkurā gadījumā produktu var izmantot visu tipu automobiļiem.

Kādas vēl ir produkta izmantošanas iespējas?

Produkts ir ideāli piemērots faktiski jebkurai virsmai. To var izmantot stiklšķiedrai (laivas), personiskajam ūdenstransportam, motocikliem, velosipēdiem, pat dārza mēbelēm, grilēšanas iekārtām utt.

Vai produkts spēj noņemt tādus piesārņojumus kā koku sveķi un putnu mēsli?

Produkts «Prolong Waterless Wash and Shine» ir izstrādāts, lai noņemtu šāda tipa netīrumus. Koku sveķi, ceļa piķis, kukaiņi un putnu mēsli – ar šī produkta palīdzību bez grūtībām tiek noņemti visi netīrumi. Atšķirībā no jaunā produkta vecās paaudzes mazgāšanas līdzekļi, pat lietojot fizisko spēku, nespēj notīrīt sveķus. «Prolong Waterless Wash and Shine» uz citrusu bāzes saudzīgi un bez pūlēm noņem visus sveķus.

Kādā ziņā atšķiras «Prolong Waterless Wash and Shine» no produktiem «Wash and Wax»?

Tirgū pārstāvētie produkti «Wash and Wax» nav visai efektīvi, jo tīrīšanas līdzekļi un vasks patiesībā nesajaucas. Rezultātā tad, kad tiek skalota automobiļa virsma, uz tās palikušais vasks tiek noskalots kopā ar ūdeni līdz ar netīrumiem. «Prolong Waterless Wash and Shine» nevis vienkārši nomazgā automobili, bet veido uz virsmas hidrofobu aizsargplēvi.

Vai «Prolong Engine Treatment» satur hloru, kas ir sastopams balinātājos?

Nē. Lai gan konkurentu uzņēmumi negodīgi un kļūdaini ir mēģinājuši par to pārliecināt patērētājus, ar izsmieklu demonstrējot balinātāju tvertnes, kuru saturs tika ieliets motorā. Vairākus gadu desmitus triboloģijas speciālisti, kas pētī berzi un berzei pakļauto mašīnu mezglu un mehānismu nodilumu, bija pārliecināti, ka hlora parafīni nodrošina visoptimālāko eļļošanu. Šīs pieejas trūkums bija nestabilās un ļoti augstās temperatūras. «Prolong Super Lubricants» ar revolucionāro «Aromatic Petroleum Distillate» tehnoloģiju ir patentēta. Unikālais «Prolong» sastāvs ir ieguvis visaugstāko novērtējumu – «1a» – pētījumos, ko veica neatkarīga laboratorija, kura pētīja šķidrumu korozijas spēju saskarē ar metāliem, un tika konstatēts, ka mūsu produkts ir korozijizturīgs. AFMT™ (Anti-Friction Metal Treatment – metāla pretberzes apstrāde) tehnoloģijas pamats ir nepārspējama ķīmiskā stabilitāte, kas nodrošina patērētājam vislabāko.

Jūsu testēšanas izmēģinājumos automobilis spēj braukt bez eļļas. Vai jūs to iesakāt?

Nē. Uzņēmums «Prolong» nekad nesāktu atbalstīt kādu no saviem patērētājiem, kas vada automobili bez piemērota eļļas daudzuma. «Prolong» produktiem eļļa ir vajadzīga, tā tiek lietota kā nesējs, kas palīdz sasniegt visas metāla virsmas motora iekšpusē. Mūsu produktu instrukcijās ir nepārprotami ieteikts stingri ievērot ražotāju ekspluatācijas instrukciju prasības. Lai gan mēs ļoti ceram, ka neviens no mūsu pircējiem pēkšņi nekonstatēs, ka brauc ar automobili, kurā nav eļļas, varam atzīties, ka esam saskārušies ar šādiem gadījumiem – automobilis mierīgi brauca bez eļļas pēc iepriekšējas «Prolong Engine Treatment» lietošanas. Tik negaidīts «blakusefekts» kārtējo reizi demonstrē mūsu produkta nepārspējamās aizsardzības īpašības.

Pirmajā neoficiālajā «Prolong World Challenge» izmēģinājumā desmitiem automobiļu, kravas mašīnu un motociklu tika apstrādāti ar «Prolong» līdzekli pirms izbraukšanas sacīkšu trasē svelmainajā Kalifornijas tuksnesī, kur eļļa tika izlieta un mašīnas bez problēmām brauca pa trases apli. Laikam visvairāk prātā ir palicis desmitkārtējais NASCAR čempions Als Unsers, kas domāja, ka bez eļļas nekad nespētu nobraukt pat pusi distances. Turpinot sacīkstes ar 60 tūkstošus vērto sarkano «Viper», viņš riņķoja trasē tikmēr, kamēr pats bija spiests paziņot par nobraukšanu no trases, lai gan mašīna vēl aizvien brauca diezgan pārliecinoši. 20 gadus vecā autobraucēja Sandra Bārtlija izbraukāja bez eļļas visu Losandželosu un pa kalnu apkārtceļu nokļuva līdz pat Santabarbarai. Un bez jebkādiem sarežģījumiem.

Otrā neoficiālā izmēģinājuma «Prolong Across America» laikā uzņēmuma «Prolong» pārstāve Mārnija Kapuro, braucot no Longbīčas Kalifornijā līdz Deitonai Maiami ar automobili, kurš bija apstrādāts ar «Prolong» līdzekli un kurā nebija neviena eļļas piliena, pārsteigta dalījās savos iespaidos, kad viņa, neticēdama savām acīm, katru reizi iegriežoties degvielas uzpildes stacijā, lūdza pārbaudīt eļļas līmeni motorā.

Attiecībā uz patlaban notiekošajiem izmēģinājumiem «Xtreme Machine Challenge» pārbaudījām no automobiļa izņemto motoru, kas bija lietots pirmajā izmēģinājumā, taču tad tika nogrieztas eļļas caurulītes un tajā tika iebērtas smiltis, pakļaujot vēl smagākiem pārbaudījumiem, bez eļļas… – un tas atkal iedarbojās!

Visas situācijas un rezultāti, kas ir redzami mūsu šovos, ir reāli, un tajos nav nekādu triku vai viltību. Katrs automobilis tika apstrādāts ar «Prolong» līdzekli, to pievienojot motoreļļai, pēc tam autovadītājiem tika atļauts nobraukt vienu apli, un eļļa tika izlieta. «Engine Treatment» sastāvs stingri turas uz metāla virsmas, tāpēc «Prolong» aizsardzība turpina darboties arī tad, kad eļļa ir nulles līmenī.

Protams, mēs neaicinām patērētājus izmantot šo ekstremālo paņēmienu. Mēs tikai gribējām pievērst uzmanību, vēlreiz demonstrējot «Prolong» tehnoloģijas unikālās priekšrocības. Mēs zinām, ka līdzeklis «Prolong Engine Treatment» ir saglabājis motoru un pircēju naudu laikā, kad tajā nav bijusi motoreļļa un dzesēšanas šķidrums, jo viņi paši to ir paziņojuši.

Sazinies ar mums, lai noskaidrotu sev interesējošos jautājumus.

Vai Federālā tirdzniecības komisija FTC ir iesniegusi uzņēmumam «Prolong» kādas pretenzijas vai noteikusi soda sankcijas?

Nē. Faktiski FTC rūpīgi ir pārbaudījusi katru izmēģinājumu, uz kuru tika pamatotas prasības, kas tika izvirzītas «Prolong» produkcijai, nosakot detalizētu IRS (Internal Revenue Service) pārbaudi.

No FTC puses pret uzņēmumu «Prolong» nekad nav izvirzītas nekādas prasības un nav ierosināta lietas izskatīšana tiesā.

Federālā tirdzniecības komisija nekad nav noteikusi soda sankcijas uzņēmumam «Prolong».

Uzņēmums «Prolong» nav sniedzis nepatiesus apgalvojumus saistībā ar produkciju.

Neviens «Prolong» darbinieks nav pārkāpis FTC priekšrakstus.

Mēs apzināmies, cik svarīga ir FTC loma patērētāju tiesību aizsardzībā, un saprotam visas ar motoru apstrādi saistītās produkcijas pastiprinātas pārbaudes iemeslus. Lai pilnīgi apmierinātu FTC personāla intereses un kliedētu visas šaubas, tika noslēgts «Prolong» un FTC nolīgums, saskaņā ar kuru uzņēmums «Prolong» ir solījis savas produkcijas kvalitātes pamatošanā «balstīties tikai uz zinātniskiem pierādījumiem». Uzņēmumam «Prolong» nav izvirzītas nekādas soda sankcijas un prasības. Nolīgums stājās spēkā 1999. gada sākumā.