AFMT™ tehnoloģija

PROLONG AFMT™ tehnoloģija ne tikai uzlabo motoreļļas, transmisijas šķidrumus, zobpārvadu eļļas, bet arī citus eļļošanas līdzekļus.

AFMT™ labvēlīgi ietekmē metāla virsmu un to pārveido. AFMT™ ir specializēta eļļotājviela, kas ir ļoti izturīga augstā spiedienā un radīta, ķīmiski apstrādājot ogļūdeņražus uz parafīna bāzes, kuri, kā zināms, ir lieliski eļļotāji, kas spēj izturēt augsta spiediena un ekstremālu temperatūru iedarbību. PROLONG AFMT™ tehnoloģija izmanto unikālu garas ķēdes molekulu, kas ļauj panākt nozīmīgu ķīmisko stabilitāti.

Šis process ir tik lielā mērā stabils, ka saņēmis visaugstāko iespējamo “1a” novērtējumu neatkarīgās laboratorijās veiktos izmēģinājumos, kuru mērķis bija noteikt eļļošanas materiālu pretkorozijas īpašības.

Darbības mehānisms

Motoreļļas, transmisijas šķidrumi un zobpārvadu eļļas ir plūstoši eļļošanas materiāli, kas veido plēvi starp saspiestām vai savstarpējā berzē esošām metāla virsmām. Jo lielāka ir šādas plēves izturība, jo labāka ir eļļa. Taču augstā spiedienā vietās, kur metāls piespiežas pie metāla, eļļas plēves izturība ir stipri vājināta, turklāt nereti eļļa pat tiek pilnīgi izspiesta.

Atšķirībā no parastajām eļļām PROLONG ir saistošs eļļošanas līdzeklis. PROLONG AFMT™ mijiedarbojas ar metāla virsmām molekulārā un ķīmiskā līmenī, radot uz metāla virsmas aizsargbuferi. Šāds buferis nav plēve vai pārklājums virs metāla. Molekulas AFMT™ formulā polarizējas un piesaistās pie metāla virsmas. AFMT™ molekulu slānis aktivizējas augsta spiediena un galējo temperatūru apstākļos, t.i., PROLONG parāda sevi no labākās puses tieši tad, kad tas ir visvairāk vajadzīgs! Rezultātā AFMT™ krietni samazina kaitīgo berzi un temperatūru.

Metāla nodiluma līmeņa samazināšana

Metāla virsmas šķiet gludas, taču mikroskopā ir redzams, ka uz tām ir sīki padziļinājumi un izciļņi. Šie izciļņi var ķerties cits aiz cita, kad metāla virsmas berzējas un slīd viena uz otras. Tas izraisa metāla daļiņu atdalīšanos – virsma tiek bojāta un kļūst vēl vairāk ievainojama. Kad šādas metāla daļiņas vai skaidiņas nonāk eļļā, tas liecina par metāla nogurumu un bojājumu. Tāpat metāla daļiņas var radīt kaitējumu, cirkulējot eļļā, aizķerot citas mehānisma daļas un pazeminot filtru efektivitātes līmeni.

PROLONG molekulu veidotā aizsargkārta ieeļļo izvirzītās metāla virsmas. Aizsargplēve novada daļu spiediena no izciļņiem uz zemākām virsmas daļām, mazinot berzes efektu. Šim AFMT™ slānim “nodilstot”, to pastāvīgi aizvieto jaunas eļļā cirkulējošās AFMT™ molekulas. Kad degvielas sadegšanas enerģiju neizmanto berzes pārvarēšanai, tā pārvēršas zirgspēkos, kas ir nepieciešami, lai uzturētu optimālu ražīgumu un degvielas ekonomiju. PROLONG AFMT™ padara metālu slīdīgāku un samazina berzi, kas izraisa metāla nogurumu un samazina jaudu.

Temperatūras un berzes samazināšana

Šis process ļauj novērst arī berzes spēka radīto kaitīgo siltumu. Augsta eļļas temperatūra paātrina oksidēšanos un skābju, peroksīdu, oglekļa atlieku, duļķu un piededžu veidošanos. Līdz ar eļļas temperatūras paaugstināšanos notiek oksidēšanās, eļļa kļūst aizvien kodīgāka, savukārt tās viskozitāte samazinās. PROLONG AFMT™ pazemina siltuma līmeni, līdz ar to eļļa var uzturēt maksimālu aizsardzības līmeni.

PROLONG eļļošanas materiāliem tiek pievienotas arī augstākās kvalitātes disperģētājvielas, kas palīdz novērst oglekļa nogulsnes un duļķu atliekas. Šīs vielas eļļā izšķīst un tiek aizvadītas kārtējās eļļas maiņas laikā. To likvidēšana ļaut optimizēt ražīgumu un izejas jaudu.

Lai demonstrētu PROLONG AFMT™ formulas pretberzes spējas, šiem gultņiem ir veikti standarta izmēģinājumi, lai noteiktu eļļošanas materiālu īpašības mašīnā, kas ir paredzēta berzes izmēģinājumiem horizontālā plaknē. Šie rūdītā tērauda gultņi tika spiesti pie rotējoša ieeļļota velšanās celiņa. Stipri saskrāpētais gultnis labajā pusē demonstrē tipiskas nodiluma pazīmes, ja nelieto AFMT™ aizsardzību. Savukārt gultnis kreisajā pusē parāda tipisku nodilumu, kas veidojas, ja motoreļļā tiek pievienots līdzeklis “Prolong Engine Treatment”.

PROLONG un motoreļļas

Modernās dabiskās un sintētiskās eļļas un transmisijas šķidrumi ir diezgan labi, taču tiem ir arī savi ierobežojumi. PROLONG iesaka lietotājiem ievērot ražotāja ieteikumus attiecībā uz eļļas svaru un regulāru apkopi. PROLONG produkcija nemaina motoreļļas vai transmisijas šķidruma viskozitāti. Savstarpējā mijiedarbībā tiek nodrošināta virsmu eļļošana un piesaistīšanās virsmām, kas ir pakļautas berzei augsta spiediena apstākļos, kad vienkārši var nepalikt plūstošo eļļošanas materiālu. PROLONG tehnoloģija palīdz pārvērst parasto dabisko vai sintētisko eļļu par “supereļļošanas līdzekli”.